UZAKTAN GÖRÜNTÜLÜ SAĞLIK HİZMETİ

UZAKTAN GÖRÜNTÜLÜ SAĞLIK HİZMETİ

 • RANDEVU SÜRECİ

Web Sitemiz (https://randevu.ofmantalya.com) veya 444 5 007 no’lu telefon üzerinden Çağrı Merkezimize direkt olarak ulaşabilirsiniz. Online randevu paneli üzerinden muayenenize ilişkin doktorunuzla paylaşmak istediğiniz belgelere yükleyerek iletebilirsiniz. Bu belgeler sadece muayene gerçekleştirecek doktor tarafından görüntülenebilecektir.

 • ÖDEME VE RANDEVU ONAYI

Randevu planlamanızın ardından Çağrı Merkezi Yetkililerimizin yönlendirmesi ile güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak Kredi Kartı ile ödeme işlemi sağlanır.

Ödeme onayı sonrasında randevunuz kesinleştirilerek randevu günü SMS ile ya da e-mail adresinize görüşme linki iletilecektir.

 • GÖRÜŞME SÜRECİ

Görüşmeniz öncesinde, randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan Hasta Danışmanlarımız sizi arayıp bilgilerinizi teyit ederek kayıt işlemlerinizi tamamlamaktadır.

Randevu saatinizden 10 dk öncesinde varsa geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde online doktor görüşmesi için hazır bulunmanızı rica ederiz.

Randevu saatinizde telefonunuza SMS ile ya da e-mail adresinize iletilen görüntülü görüşme linkini tıklayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatabilirsiniz.

Görüşmeyi, uygun bir cep telefonundan, tabletinizden ya da bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Görüntülü görüşme giriş esnasında kimlik doğrulama ve onam süreçleri tamamlandıktan sonra online görüşme odasına bağlanacaksınız.

Randevu saati geldiğinde doktorumuz online görüşme odasına gelerek görüşme gerçekleştirilecektir.

Doktorunuz görüşmeniz kapsamında, gerekli sağlık sorunlarınıza ya da kronik hastalıklarınıza yönelik devamlı kullanılan ilaçlarınızın idame ettirilmesi amacıyla ilaç önerisinde bulunabilir.

 • KONTROL RANDEVUSU

Hastanemizde yapılan fiziksel muayeneniz veya online görüntülü doktor görüşmeniz sonrası sonuçlarınızın değerlendirilmesi amacıyla kontrol süreniz içerisinde, doktorunuzun da uygunluğunu bildirmesi durumunda, Görüntülü Kontrol Görüşmesi’ni yapabilirsiniz.

BİLİNMESİ GEREKENLER

 • UZAKTAN SAĞLIK GÖRÜŞMESİ HİZMETİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLAR

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikâyetler online doktor görüşmesi hizmeti kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

 • KAPSADIĞI KURUMLAR

Henüz uzaktan sağlık görüşmesi hizmetinin karşılanması özel sigortalar tarafından kabul edilmemiştir. Banka sandık ve kurum anlaşmaları için ilgili kurum yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

  1. UZAKTAN SAĞLIK HİZMETİ İÇİN GEREKENLER

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir bilgisayar, akıllı telefon, tablet, görüntülü görüşme uygulaması Jitsi Meet yada hiçbir ek uygulama kurmadan cihazınızın internet browserı üzerinden ve kaliteli bir online görüntülü doktor görüşmesi için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.

  1. RANDEVUYA KATILAMAMA DURUMUNDA NE OLUR

Görüşme için size verilen randevu saatinizde online hekiminiz tarafından arandığınızda telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

  1. RANDEVU İPTAL VE ÜCRET İADE SÜRECİ

Ödenen hizmet bedeli online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Bunun için 444 5 007 çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz. Görüntülü görüşme için belirlenen randevu saatine 2 saatten daha az sürede iptal edilen hizmetler için %30 hizmet sunum bedeli tahsil edildikten sonra kalan tutar iadesi yapılır. İade-iptal süreçleri için randevu iptal – ücret iade formunun doldurularak muhasebe@ofmantalya.com adresine iletilmesi gerekmektedir. Forma aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Randevu İptal-Ücret İade Formu

UZAKTAN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME Randevusu için tıklayınız.

Telefon

444 5 007

Email

info@ofmantalya.com

E-Randevu

Randeu Al

E-Sonuç

E-Sonuç
× Whatsapp