Antalya OFM Hastanesi Web Sitesi

OFM Hastanesi Web Sitesi Yenilendi

Antalya OFM Hastanesi Yeni Web Sitesi

Antalya OFM Hastanesi web sitesi yeni arayüzü ile yayında

Özel OFM Antalya Hastanesi, Antalya il merkezinde, havaalanına 8 km mesafede, 9 katlı, 14200 m kapalı alanı olan, 48 yoğun bakım yatağı, 71 hasta odalı, bunların 60’ı ise tek kişilik olmak üzere toplam 119 yataklı, son teknoloji özellikli, Almanya kaynaklı tıbbi cihazlarla donatılmış Avrupa Birliği standartlarında bir hastane olup, tecrübe ve bilgi birikimiyle en güncel teknolojileri bir araya getirerek, kalite odaklı sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu doğrultuda 2020 yılına yaklaşırken web sitesini yenileme kararı almıştır.

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın ve Uluslararası Sağlık Turizminin öncü sağlık kuruluşlarında olan Antalya OFM Hastanesi web sitesi yenilemesini yaparken, Akdeniz Üniversitesi akademisyenlerinin danışmanlığı ve Akdeniz Üniversitesi Teknokent bünyesinde faaliyet veren Talya Bilişim & ERS Yazılımı ile birlikte çalışmayı tercih etti.

Modern ve kullanıcı dostu yeni tasarımı ile Antalya OFM Hastanesi web sitesi, ziyaretçilere online randevu imkanı sağlıyor. Hastalar, farklı model ve işletim sistemine sahip mobil cihazları ile web sitesine kolaylıkla erişebiliyor ve randevu almadan önce OFM hastanesinin sunduğu sağlık ve diğer hizmetler hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Web sitesini www.ofmantalya.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş:

Comments are closed.

Telefon

444 5 007

Email

info@ofmantalya.com

E-Randevu

Randeu Al

E-Sonuç

E-Sonuç
× Whatsapp